MEZINÁRODNÍ NÁMOŘNÍ KONTEJNEROVÁ PŘEPRAVA

Námořní přeprava je globální způsob přepravy na velké vzdálenosti. Je k dispozici pro jakýkoli typ nákladu.

Druhy nákladu pro námořní přepravu

Společnost ACE nabízí dva druhy námořní přepravy nákladů: LCL (group-age cargo - spousta produktů různých zákazníků v jednom kontejneru) a FCL (plně naložený kontejner). K dodání jsou povoleny náklady s různými vlastnostmi a rozměry.

  • Hromadné a kapalné náklady (přeprava v tankerech různé kapacity).
  • Nadměrný a objemný náklad.
  • Nebezpečné produkty.

Námořní přeprava většiny nákladů se provádí ve speciálních kontejnerech. Standardní mezinárodní velikosti nádrží jsou 20' a 40'. Před odesláním bude kontejner za přítomnosti zákazníka zapečetěn.

Kontejnerová přeprava je dnes považována za nejbezpečnější způsob doručování nákladu. Jejich cena závisí na rozměrech a vlastnostech nákladu.

Spolupracujeme s předními operátory a nabízíme spolehlivé služby a konkurenceschopné sazby za přepravu z hlavních světových přístavů.

VÝHODY DORUČENÍ PO MOŘI

  • Výhodné ceny

Jednou z nejdůležitějších výhod námořní přepravy zboží jsou nízké náklady na doručení. Pokud jde o přepravu hromadného nákladu na velké vzdálenosti, jde o mnohem levnější způsob ve srovnání s leteckou dopravou. Když potřebujete doručit zboží z USA, Číny a dalších geograficky vzdálených států, doprava po moři je cenově nejvýhodnější variantou.

  • Bez omezení hmotnosti

Námořní plavidla mají vysokou nosnost, takže mohou přepravovat nejen drobné zboží, ale i velké vybavení a další těžké konstrukce.

NÁKLADY NA DOPRAVU NÁMOŘNÍ DOPRAVOU

Celková cena námořní přepravy závisí na váze a objemu nákladu, typu lodi, délce trasy. Při přepravě nebezpečných věcí jsou účtovány další příplatky. Sezónnost také ovlivňuje náklady: v zimě jsou za přepravu účtovány zvláštní příplatky.

Naše společnost organizuje mezinárodní kontejnerovou přepravu z Číny a zemí jihovýchodní Asie (Thajsko, Malajsie, Vietnam, Singapur), Evropy (Německo, Francie, Itálie, Finsko, Velká Británie, Polsko, Španělsko, Portugalsko) a také Severní a Jižní Ameriky ( USA, Kanada, Mexiko, Argentina, Brazílie).

Poskytuje celou škálu služeb pro přepravu zboží po moři, včetně skladování a skladování zboží v zemích odeslání, překládky a příjezdu, konsolidace, pojištění, vnitropřístavní spedice, celní odbavení a další doplňkové služby. Postaráme se o organizaci dopravy a provedeme veškeré práce na dodání produktů zákazníkovi.