Silniční doprava

Mezinárodní silniční přeprava produktů je nejjednodušší a nejpohodlnější způsob přepravy zboží, který je vysoce mobilní a cenově dostupný.

Pozemní doprava se vyznačuje vysokou rychlostí pohybu a ve srovnání s námořní a leteckou je méně závislá na povětrnostních podmínkách.

Silniční doprava je vhodná pro dodávky různých druhů produktů.

Taková přeprava produktů zahrnuje přepravu produktů pomocí silniční dopravy v souladu s mezinárodními dohodami.

Existuje klasifikace mezinárodní přepravy podle druhu nákladu: chlazená, nadrozměrná, speciální. Naše společnost je připravena zorganizovat přepravu Vaší zásilky odkudkoli v Evropě a zajistit potřebnou přepravu dle druhu nákladu: markýzy, kamiony, kontejnerové plošiny, ledničky, silniční vláčky. Jsou vhodné pro přepravu balených výrobků, výrobků bez obalu, nebezpečných výrobků.

Nákladní doprava je hlavní součástí multimodálních schémat. Tento způsob přepravy umožňuje rychle a nejkratší cestou přepravovat produkty „od dveří ke dveřím“.

Rychlost dodání produktů ze zemí EU do Ruské federace je v průměru 4-9 dní. Dodací lhůta pro našeho partnera je pro náš tým prioritou. Díky zavedené práci v Evropě věnujeme maximální pozornost všem detailům během přepravního procesu. V našem zorném poli je vždy zachování celistvosti obalu a bezpečnost vašeho nákladu.

Náklady na mezinárodní přepravu produktů jsou určeny vlastnostmi nákladu, délkou trasy a dopravou zvolenou pro doručení.

Společnost ACE zajišťuje rychlé doručení mezinárodního silničního nákladu do jakéhokoli města v EU nebo Rusku a odpovídá klientovi za hladký průchod celní kontrolou.