NÁKLADNÍ PŘEPRAVA LETECKOU DOPRAVOU

Při volbě dodávky nákladu letecky získá zákazník mnoho výhod:

Nejdůležitější z nich je účinnost. Společnost ACE je připravena zajistit leteckou nákladní přepravu do az Prahy do různých měst Evropy, Asie, Ameriky nebo Ruska. Stejně jako zasílání různých zásilek nákladu klienta z libovolných letišť na světě na místo určení.
Nákladní letecká přeprava je optimálním řešením pro tranzit cenného a nebezpečného zboží. Moderní letadla mají velkou nosnost, která umožňuje přepravovat velkorozměrové produkty a velké dávky sběrného nákladu.

Společnost ACE nabízí komplexní služby letecké přepravy. Spolupracujeme s předními leteckými společnostmi po celém světě, což nám umožňuje poskytovat vysoce kvalitní služby a sledovat bezpečnost vašeho nákladu.

Výběr typu dodávky nákladu je určen čtyřmi faktory: dodací lhůtou, charakteristikou nákladu, vlastnostmi trasy a rozpočtem na přepravu. Výběr provádějí odborníci na logistiku na základě technických a finančních kalkulací.

NÁKLADY NA DORUČENÍ LETECKÉHO NÁKLADU
Konečnou cenu mezinárodní letecké nákladní přepravy ovlivňují především hmotnostní a rozměrové parametry nákladu a ujeté kilometry. Zohledňuje se také třída nebezpečnosti, účel výrobku. Cena logistických služeb se zvyšuje u nebezpečného zboží a zboží se speciálními teplotními podmínkami. Při kalkulaci částky je zohledněn i způsob dopravy (v rámci kombinované zásilky expresní doručení charterovým letem).

 Rozsah služeb naší společnosti zahrnuje leteckou přepravu, evidenci veškeré potřebné dokumentace, doručení nákladu na letiště odletu, vývoz z letiště příletu, nakládku a vykládku, celní odbavení, pojištění nákladu atd.

Organizujeme leteckou přepravu s plnou dokumentární podporou a celním odbavením. Naši specialisté na logistiku a celní odbavení kalkulují náklady na leteckou přepravu zboží individuálně pro každého klienta.

URGENTNÍ DODÁNÍ NÁKLADU
Letecká přeprava je nejrychlejší způsob přepravy, ale zároveň nejdražší, proto se obvykle využívá při urgentní přepravě.

V jakých případech se používají mezinárodní letecké nákladní přepravy:

Patří-li náklad k následujícím druhům zboží: cenné umělecké předměty, měna, zboží podléhající rychlé zkáze, zvířata;
Když je vyžadováno urgentní doručení. Při přepravě náhradních dílů a vybavení do výroby, lékařského vybavení, je načasování prvořadé;
Při přepravě malého, lehkého nákladu, protože náklady na doručení v tomto případě nebudou velké.


Naše společnost poskytuje službu cargo packing, která je nezbytná v případě, že balení zboží od výrobce neodpovídá předpisům pro přepravu tohoto druhu zboží a nemůže zajistit jeho bezpečnost.